Про компанію

Компанія “Глобал Енерго” надає повний комплекс послуг у сфері електропостачання, енергоефективності та автоматизації об’єктів енергетики. Починаючи від представлення технічних пропозицій та закінчуючи реалізацією проекту замовника під ключ наша компанія працює згідно наступної стратегії:
– аудит вхідної технічної та проектної документації на наявність помилок чи більш актуальних потреб замовника, що дозволяє вирішити їх ще до початку виготовлення продукції чи будівництва об’єктів електроенергетики;
– ретельний підхід до вивчення поставленого завдання та відповідно пропозиція, що неодмінно задовольнить Ваш запит;
– виготовлення та поставка електротехнічного обладнання номінальною напругою до 110 кВ та струмами до 6300А включно;
– здійснення монтажних робіт будь-якого рівня складності. Пусконалагоджувальні роботи.
У структурі компанії “Глобал Енерго” знаходиться спеціалізовані підрозділи, які  працюють в основних напрямках, що необхідні для надання Вам повного комплексу послуг:
– інженерно-технічний відділ;
– виробничий відділ;
– відділ будівництва електромереж.

Інженерно-технічний відділ
Інженери компанії “Глобал Енерго” здатні вирішити будь – які проблеми вибору обладнання чи оптимізації існуючих проектних рішень для вигоди Замовника. Ми розробляємо, удосконалюємо і упроваджуємо у виробництво стандартне обладнання напругою до 110 кВ і струми до 6300 А, включно. Також ми готові розробити та виготовити нетипову продукцію, згідно технічного завдання замовника. Комплексний підхід та особиста відповідальність кожного працівника компанії “Глобал Енерго” за прийняті технічні рішення, дає впевненість у відповідності поставленого завдання  та отриманого результату, після співпраці з нами.

Виробничий відділ
Наша компанія володіє власним виробництвом. Ми є вітчизняним виробником силового електрообладнання на наругу до 110 кВ, а саме:
– Комплектні трансформаторні підстанції усіх типів та розподільчі пристрої, як металічного так і  бетонного виконання;
– Камери та комірки високовольтні, внутрішнього та зовнішнього виконання, напругою 6(10), 35 кВ, у тому числі високовольтні пристрої компенсації реактивної потужності;
– Ретрофіт існуючих розподільчих пристроїв, комірок, камер.
– Обладнання відкритих розподільчих пристроїв (ВРП) напругою 6(10) -110 кВ
– Щити та панелі розподільчі, низьковольтні 0,38 (0,66) кВ, у тому числі пристрої компенсації реактивної потужності, пристрої обмеження потужності, автоматичного вводу резерву та інше обладнання для автоматизації електропостачання.
– Сталеві портали відкритих розподільчих підстанцій, траверси та інші металоконструкції пов’язані з електропостачанням, перетворенням  та розподілом електроенергії.
– Стале – алюмінієві опорні конструкції для встановлення сонячних панелей наземних СЕС.
Обладнання, яке ми пропонуємо, виготовляється згідно власних затверджених технічних умов та чинних нормативних документів з улаштування та виготовлення електроустановок, що гарантує надійність та безпеку експлуатації наших виробів.

Відділ будівництва електромереж
До складу підприємства входять монтажні бригади, які здійснюють поставку виготовленої продукції на об’єкт замовника, встановлення та пусконалагоджувальні роботи.

 

Наші контакти

76000, Україна м. Івано-Франківськ вул. тел. факс E-mail

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty