Останні проекти

БМКТП-1000/10/0,4-У1 для сонячної електростанції потужністю 3 МВт

(с. Ганьківці , Івано-Франківської області).


Спеціалістами нашої компанії було виготовлено та встановлено 3 шт. блочно-модульних трансформаторних підстанцій потужністю 1000 кВА. Дві БМКТП були виготовлені типово, з прохідною та тупиковою схемою приєднання по стороні 10 кВ.  Третя БМКТП виготовлена об’єднано з ввідним розподільчим пристроєм 10 кВ для приєднання  двох інших підстанцій. Таке виконання дозволило суттєво знизити вартість проекту на відміну від окремого конструктиву БМКТП-1000/10/0,4-У1 та РП-10 кВ.

pr1
Корпуси БМКТП виконанні каркасного типу, обшиті ззовні та зсередини метало профілем, та утеплені ментальною ватою

pr2

товщиною 50 мм.
На стороні 10 кВ, у якості комутаційних апаратів, були використані вакуумні автоматичні вимикачі BB/VL-12-25/1000 Корейської компанії LS Industrial System та вітчизняні вимикачі навантаження ВНВ.
На стороні 0,4 кВ використані автоматичні вимикачі 400 на лініях та 1600 А на вводах, виробництва “Промфактор” з мікропроцесорними  розщеплювачами.

 

Реконструкція системи живлення для заводу “Пінополіуретану”

у місті Хоростків, Тернопільської області.

Обраний оптимальний шлях реконструкції системи живлення на стороні 10 кВ у вигляді виготовлення, встановлення камери збірної одностороннього обслуговування КЗО з вакуумним  вимикачем, у цеховому КТП, яке безпосередньо знаходиться на території заводу. Також було виготовлено спеціальний захисний каркас діючої частини камери. Працівниками компанії було здійснено пусконалагодження мікропроцесорного захисту для управління вакуумним автоматичним вимикачем.

pr3

 

Будівництво відкритого розподільчого пристрою 35 кВ для живлення заводу кабельно-провідникової продукції “Леоні”

у м. Коломия, Івано-Франківської області.

До будівництва ВРП-35 кВ входить наступне:
–    встановлення забивних стійок типу УСО;
–    встановлення на стійках металічних опорних конструкцій;
–    монтаж силового електрообладнання 35 кВ: вакуумного вимикача виробництва Siemens, роз’єднувачів типу РДЗ та їх приводів, трансформаторів струму та напруги, обмежувачів перенапруг.
–    гнучке ошинування встановленого обладнання, а також приєднання лінійного вводу від кінцевих опор 35 кВ до блоків ВРП.

p r4

Наші контакти

76000, Україна м. Івано-Франківськ вул. тел. факс E-mail

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty