Обладнання відкритих розподільчих пристроїв (ВРП) напругою 6(10) -110 кВ

Наша компанія виготовляє блоки відкритих розподільчих пристроїв (далі блоки ВРП) трифазних систем електропостачання, частотою змінного струму 50 Гц на напругу від 6(10) до 110 кВ в районах з помірним або холодним кліматом за ГОСТ 15150.

Блоки ВРП призначені для встановлення на них комутаційного, вимірювального,  захисного та допоміжного обладнання ВРП згідно заданої схеми . За вимогою замовника  блок ВРП  може виготовлятися за індивідуальними схемами.

Блоки ВРП являють собою каркас з металічних опорних конструкцій з вмонтованими на них апаратами високої напруги, елементами ошиновки, а також елементами вторинних кіл. У залежності від класу напруги і встановлюваного обладнання на один блок може бути встановлено від однієї до декількох одиниць обладнання.

Блоки ВРП доставляються на місце встановлення у розібраному стані, після чого збираються за допомогою болтових з’єднань.

Монтуваня опорного блока здійснюється шляхом приварювання відповідних його частин до залізобетонних балоків, попередньо встановлених на ділянці ВРП. План для встановлення залізобетонних блоків поданий у додатку В.

Структура умовного позначення блоків ВРП

Наші контакти

76000, Україна м. Івано-Франківськ вул. тел. факс E-mail

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty