Ретрофіт існуючих розподільчих пристроїв, комірок, камер

Компанія “Глобал Енерго” займається адаптацією сучасних вакуумних та елегазових вимикачів виробництва компанї АВВ, LS Industrial Systems та інших провідних виробників до розподільчих пристроїв шляхом заміни відпрацювавших свій ресурс масляних та маломасляних комутаційних апаратів.
На сьогодні компанія ” Глобал Енерго ” пропонує три варіанти модернізації комірок КРУ.
1. Заміна старого, відпрацювавшого свій ресурс вимикача на викатному елементі КРУ чи в КЗО на новий шляхом використання комплектів адаптації з оновленням або заміно систем блокування, а також адаптацією роз’ємів вторинних кіл вимикача. Такий варіант є найбільш економічно вигідний, але потребує більших затрат часу і трудомісткості.
2. Заміна викатного елемента з вимикачем на новий. В такому випадку новий викатний елемент повністю по габаритах і розмірах з’єднань відповідає існуючому.
Даний варіант являється суттєво швидшим і майже не потребує трудозатрат. Також позитивним фактором у даному варіанті є використання існуючого масляного вимикача в якості резерву.
3. Використання модуля заводської готовності з вже реалізованими механічними і електричними блокуваннями, захисними шторками, системою адаптації стандартних втичних контактів з відповідними частинами.

Наші контакти

76000, Україна м. Івано-Франківськ вул. тел. факс E-mail

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty