Компанія “Глобал Енерго” виготовляє та реалізує великий спектр високовольтних розподільчих пристроїв напругою 6(10), 35 кВ. Серед них комірки та камери зовнішнього та внутрішнього встановлення, з стаціонарним чи викатним комутаційним апаратом, з різними комплектаціями блокувань та ступенями пилозахищеності:
Комірки серії КВ призначені для прийому та розподілу електричної енергії, захисту ліній електропередачі, силових трансформаторів, мереж електрообладнання напругою 6(10) – 35 кВ з ізольованою нейтраллю.
Комірки можуть бути виготовлені у двох варіантах: одностороннього та двостороннього обслуговування.
Використовуються комірки в якості розподільчих пристроїв, в бетонних, металічних, закритих та цехових трансформаторних підстанціях, комплектних розподільчих пристроїв для промислових об’єктів, електричних станцій та інших об’єктів електроенергетики.
Комірки КВ виготовляються з оцинкованої сталі товщиною 1,5-3 мм. Всі елементи комірки з’єднані методом склепування і болтовим з’єднанням. Для забезпечення локалізації аварії при виникненні електричної дуги, комірки КВ розділені на чотири окремі відсіки:
- відсік викатного елемента;
- відсік збірних шин;
- кабельний відсік;
- релейний відсік.
Для забезпечення температурного режиму у відсіках встановлені жалюзі.
Для скидання надлишкового тиску, що виникає у відсіках при аварійному короткому замиканні, у верхній кришці комірки вмонтовані спеціальні зривні клапани, обладнані кінцевими вимикачами. Кожний відсік має свій вихлопний канал. Дуговий захист забезпечується кінцевими вимикачами зривних клапанів та фототиристорами (при необхідності).
Комірки серії КВ, в якості комутаційного апарата комплектуються наступними вакуумними вимикачами:
- Susol виробництва «LS»
- VD-4, Vmax, виробництва “АББ”
- вакуумними вимикачами іншого виробника
Для релейного захисту та атвомтаики використовуються пристрої: МРЗС, РС, РТ, а також інших виробників та типів, на вимогу замовника.
У комірках КВ застосовуються наступні типи захистів:
- максимально-струмовий захист;
- струмова відсічка;
- захист від замикання на землю;
- дуговий захист (оптичні датчики, клапани з кінцевими вимикачами);
- інші захисти при необхідності.
У комірках застосовуються наступні типи блокувань:
- блокування, яке фіксує викатний елемент у робочому та контрольному положенні;
- блокування повторного включення при включеному вимикачі;
- блокування вкочення вимикача при включених заземляючих ножах;
- блокування викочення вимикача у включеному стані;
- блокування приводу заземляючих ножів при вкоченому вимикачі;
- блокування дверей кабельного відсіку при відключених заземляючих ножах;
- інші блокування при необхідності.
Кліматичне виконання – У3 по ГОСТ 15150-69.
Ступінь захисту камер – ІР20 по ГОСТ 14254-96.
Комірки КВ поставляються у відповідності з опитувальним листом.
Камери збірні одностороннього обслуговування серії КЗО 307 і шинні мости до них, що призначені для комплектування розподільчих пристроїв (РП) і трансформаторних підстанцій (ТП) напругою 6, 10 та 35кВ змінного струму, частотою 50 Гц систем з ізольованою нейтраллю.
При дворядному встановленні, камери КЗО комплектуються шинними мостами з роз’єднувачами (ШМР) або без них (ШМ). Шинний міст (ШМР) встановлюється тільки на крайній камері. Відстань між фасадами рядів камер КЗО повинна бути 2000 мм. (ШМР-1, ШМ-1), 2500 мм. (ШМР-2, ШМ-2), 3000 мм. (ШМР-3, ШМ-3), 3500 мм. (ШМР-4, ШМ-4).
Приєднання до зовнішньої електричної мережі – кабельне. Кількість кабелів для приєднання – не більше двох, з максимальним січенням 185 мм2. Підведення кабелів через кабельний канал або нішу, на яких встановлені комірки.
Вид кліматичного виконання У категорії розміщення 3 за ГОСТ 15150.
Камери КЗО поставляються у відповідності з опитувальним листом.