Комплектні трансформаторні підстанції

Ми виготовляємо кіоскові, мачтові, стовбові та цехові комплектні одно та двох трансформаторні підстанції (далі КТП) зовнішнього або цехового встановлення потужністю 25-6300 кВА, призначені для прийому, перетворення та розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц, напругою 6, 10, 35 кВ зі сторони вижчої напруги (ВН) та напругою 0.38, 0.66, 6, 10 кВ зі сторони нижчої напруги (НН) в районах з помірним кліматом (від – 40 до + 40 0С).

Кіоскові КТП

Кіоскові КТП поставляються у металічному чи бетонному корпусі (корпусах), з вмонтованим в нього силовим (-и) трансформатором (-и), комірками (шафами) високої напруги (далі ВН) і низької напруги (далі НН). Монтуються кіоскові КТП на попередньо залитому бетонному фундаменті чи складеному фундаменті за допомогою залізобетонних блоків. Бетонні КТП можуть поставлятися з власною фундаментною частиною та встановлюватися безпосередньо у виритий котлован.

1

Приклад запису позначення двотрансформтаорної бетонної КТП потужністю 2500 кВА, класу напруги 10 кВ, на номінальну напругу на боці НН 0,4 кВ, кліматичного виконання У1: БМКТП-2х2500/10/0,4-У1.

[collapse]

Мачтові КТП

Мачтові КТП поставляються у вигляді збірної конструкції, яка складається з секцій ВН та НН, а також металоконструкції (каркасу) з встановленим силовим тарнсформтаором. Монтуються мачтові КТП на двох або чотирьох залізобетонних пасинках за допомогою спеціальних хомутів з різьбовими затяжками. Структура умовного позначення мачтових КТП.

2

Приклад запису позначення мачтової  КТП потужністю 250 кВА, класу напруги 10 кВ, на номінальну напругу на боці НН 0,4 кВ, кліматичного виконання У1: КТПМ-250/10/0,4-У1.

machtovi

[collapse]
Стовбові КТП

Стовбові КТП поставляються у вигляді комплекту, що складається з силового трансформатора, шафи НН, обладнання ВН (запобіжники, обмежувачі перенапруг, роз’єднувач) та металоконструкцій для їх кріплення до стійки (стійок). Встановлюються стовбові КТП на одній або двох залізобетонних стійках.

Структура умовного позначення стовбових КТП.

3

Приклад запису позначення двостовбової КТП потужністю 250 кВА, класу напруги 10 кВ, на номінальну напругу на боці НН 0,4 кВ, кліматичного виконання У1: 2КТПС-250/10/0,4-У1.

mach2

 

За вимогою замовника  КТП  може виготовлятися за індивідуальними схемами та конструктивом.

[collapse]
Цехові КТП

Цехові КТП поставляються у вигляді комплекту, який складається з силового (-их) трансформатора (-в), комірок (шаф) низької та високої напруги, шинних мостів. Монтуються цехові КТП на поверхні приміщення будівлі.

Структура умовного позначення цехових КТП.

4

За вимогою замовника  КТП  може виготовлятися за індивідуальними схемами та конструктивом.

cehovi

[collapse]

Наші контакти

76000, Україна м. Івано-Франківськ вул. тел. факс E-mail

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty